Відбулася підсумкова нарада працівників культури району «Про підсумки діяльності закладів культури району за 2015 рік та перспективи діяльності у 2016 році». Начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації С. Дреліховська прозвітувала про роботу галузі у 2015 році. У звіті проаналізовано питання: щодо стану існуючої мережі закладів культури району, структури управління, організаційно-творчих заходів, основних напрямків роботи організаційно-методичного відділу районного будинку культури, основних показників і заходів культурно-дозвіллєвої діяльності, стану музейної справи, діяльності бібліотек, а також фінансово-господарської діяльності установ культури району.   Мережа закладів культури Піщанського району нараховує 43 заклади. Культосвітню діяльність галузі забезпечують 22 клубних установи (районний будинок культури, міський клуб, 12 сільських будинки культури, 4 сільські клуби, 4 сільські клуби – бібліотеки), музей, кінотеатр, дитяча музична школа ім.. П.Муравського, 18 бібліотек. Мережа закладів культури району відповідає соціальним нормативам.

Протягом 2015 року в закладах культури проводились поточні ремонтні роботи, закуплено сценічні костюми, світомузику, комутаційний комплект.

В районі працює 126 клубних формувань. В них проводять своє дозвілля 1315 учасників. Колективів художньої творчості нараховується 114, в тому числі оркестрів та інструментальних ансамблів - 12, вокально-хорових колективів - 51, хореографічних - 13, театральних -25, фольклорних - 13.

В районі працює 6 «народних» колективів: народний аматорський фольклорний ансамбль «Черемшина» Піщанського РБК, народний аматорський інструментальний гурт «Смерека» Піщанського РБК, народна самодіяльна хорова капела «Діброва» Піщанського РБК, народний аматорський гурт весільних музик «Дебют» Піщанського РБК, вокально-інструментальний ансамбль « Лаври» Піщанського РБК, народний вокальний ансамбль викладачів дитячої музичної школи «Колорит».

Протягом 2015 року колективи художньої самодіяльності неодноразово приймали участь в різних культурно – мистецьких заходах.

Народна самодіяльна хорова капела «Діброва» Піщанського РБК

29 листопада 2015 року хорова капела «Діброва» в числі найкращих хорових колективів України, з великим успіхом виступила на ІІ хоровому святі П.І. Муравського «Моя хорова школа», яке проходило в Києво – Могилянській Академії м. Києва.

9 жовтня 2015 року хорова капела «Діброва» брала участь в обласному фестивалі хорового мистецтва присвяченого пам’яті П.І. Муравського. (смт. Піщанка)

Народний ВІА «Лаври» Піщанського РБК

Народний ВІА «Лаври» провели концерт в Українському Фонді Культури ( м. Київ) на відкритті персональної художньої виставки Ф.Ущаповського, концерт для учасників Подільського пленеру художників «Зачарована долина».

Солістки ВІА «Лаври» Мар’яна Слюсар та Ілона Іванішена брали участь в концертах присвячених Дню міста Вінниці.

18 – 22 2015 року вересня солістка Мар’яна Слюсар брала участь в заключному гала - концерті проекту «Червона Рута» в м. Маріуполі. Стала дипломантом конкурсу.

Також в листопаді 2015 року Мар’яна Слюсар стала дипломантом міжнародного фестивалю - конкурсу «Співограй», який проходив в м. Харкові.

Народний аматорський гурт весільних музик «Дебют» Піщанського РБК

14 січня 2015 року гурт «Дебют» приймав участь в обласному фестивалі народної творчості «Різдвяне диво», 16 серпня 2015 року - у VІ фестивалі весільних музик «Давай за музик» с. Вербка, Чечельницький район, Вінницька область.

Народний аматорський інструментальний гурт «Смерека» Піщанського РБК

1 липня 2015 року колектив приймав участь в Обласному святі духової музики «Сурми Поділля», 24 серпня 2015 року - в Обласному фестивалі народної творчості «Скарби Поділля» з нагоди відзначення 24-ї річниці Незалежності України.

Фольклорний колектив «Гонорівський передзвін» Гонорівського СБК

В цьому році колектив приймав участь в обласному святі фольклору ім. Гната Танцюри (с. Зятківці, Гайсинського р – ну).