29 липня в приміщенні Піщанської районної державної адміністрації з нагоди Дня працівників торгівлі відбулось нагородження кращих працівників галузі. Вітаючи присутніх, голова районної державної адміністрації Петро Десятник зазначив, що протягом останніх років внутрішня торгівля району характеризується сталою позитивною динамікою, зростанням обсягів роздрібного товарообігу.

Товарообіг району минулого року становив 63,3 млн. грн.. За перший квартал 2016 року товарообіг склав 13,4 млн. грн. Темп росту становить 113% порівняно з відповідним періодом 2015 року. «Тому з великою повагою дякуємо всім працівникам торгівлі та ресторанного обслуговування за їх професіоналізм, відданість справі, повсякденну працю направлену на зростання добробуту населення, спрямування зусиль на подальший розвиток торгівельного сектора економіки. Бажаю міцного здоров'я, комерційного успіху, діловоі ініціативи, стабільності і впевненості у завтрашньому дні». В ході урочистостей за значний внесок у розвиток торгівельної галузі краю, грамотами райдержадміністрації та районної ради і пам'ятними подарунками було нагороджено кращих працівників у галузі торгівлі.

Відділ економічного розвитку і торгівлі РДА