Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України з 10 червня 2016 року оголошено конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування», який проводиться у співпраці з Програмою Ради Європи «Децентралізація і територіальна консолідація в Україні».

Метою Конкурсу є відбір, відзначення і поширення кращих практик органів місцевого самоврядування з питань соціально-економічного розвитку територій.

Конкурсний відбір проводитиметься за такими темами: 1. Стимулювання економічної активності, створення робочих місць. 2. Об’єднання територіальних громад. 3. Центри надання адміністративних послуг.

Для участі у Конкурсі потрібно заповнити заявку у форматі Microsoft Word і надіслати її до 30 вересня 2016 року електронною поштою на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

З питання участі у конкурсі можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Мінрегіону за посиланням: http://www.minregion.gov.ua/napryamki-diyalnosti/regional-dev/rozvytok-mistsevoho-samovryaduvannya/konkurs/ та за телефонами: (044)303-99-16, (044)590-47-76.

Відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації