Піщанська районна державна адміністрація на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року № 1152 "Про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець" та доручення Нацдержслужби України від 22.02.2016 року № 9/0/8-16 протягом березня – квітня 2016 року проводить перший тур Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець" серед державних службовців апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації.   У Конкурсі можуть брати участь державні службовці, які мають стаж державної служби:
  - для номінації «Кращий керівник» – загальний стаж державної служби не менш як п'ять років, з них на керівних посадах не менш як два роки;
  - для номінації «Кращий спеціаліст» – загальний стаж державної служби не менш як два роки.

У Конкурсі можуть брати участь державні службовці, які на момент проведення Конкурсу не мають дисциплінарних стягнень.

Для участі у І турі Конкурсу державні службовці подають до Організаційного комітету з проведення І туру Конкурсу:
  - заяву про участь у Конкурсі;
  - копію особової картки державного службовця за формою П-2 ДС;
  - подання керівника структурного підрозділу (або керівника вищого рівня) щодо участі державного службовця у Конкурсі;
  - біографічну довідку, підписану керівником кадрового підрозділу;
  - за бажанням претендента інші матеріали (публікації в пресі, листи громадян, колективів з оцінкою діяльності державного службовця, тощо).

Учасники конкурсу складають:
  - тестові завдання в частині знання Конституції України, законодавства про державну службу та антикорупційного законодавства, специфіки функціональних повноважень районної державної адміністрації, посадових обов’язків державного службовця;
  - діловий документ;
  - завдання з володіння сучасними комп’ютерними технологіями.

Організаційний комітет приймає рішення щодо підсумків проведення І туру Конкурсу та визначає його переможців.

Участь державних службовців райдержадміністрації у І турі Конкурсу враховується як підвищення кваліфікації шляхом самоосвіти.

За додатковою інформацією щодо участі у Конкурсі звертатись до Оргкомітету, який знаходиться за адресою: смт. Піщанка, вул. Центральна, 36, тел. 2-14-63