05 серпня 2016 року в приміщенні райдержадміністрації під головуванням заступника голови райдержадміністрації М. Ковтюка відбулося засідання робочої групи з питань детінізації економіки району за участю представників фіскальної служби, управління Пенсійного фонду, відділу Держгеокадастру, управлінь райдержадміністрації: праці та соціального захисту населення, агропромислового розвитку. М. Ковтюк відмітив, що питання детінізації являється актуальним питанням сьогодення. «Головною метою робочої групи є не каральні заходи, а забезпечення рівних умов для всіх суб'єктів господарювання, а також дотримання конституційних прав громадян району.

Нашим завданням є не лише виявлення роботодавців, які ухиляються від оформлення трудових відносин з працівниками, а й дотримання вимог законодавства в частині сплати податків при купівлі, оренді приміщень та земель, якими користуються суб’єкти господарювання. Адже запобігання детінізації дасть можливість для розвитку реального сектору економіки» - зазначив Михайло Олексійович.

З метою досягнення ефективних результатів господарювання, подолання збитковості підприємств та збільшення надходжень до бюджету, робочою групою прийняте відповідне рішення із конкретними заходами.