Увага! Незабаром стартує ІІ Міжнародний фестиваль дитячо-молодіжної творчості «Веселка миру»

Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Серце до серця» спільно зі Словацькою громадською організацією «Амос» проводитиме ІІ Міжнародний фестиваль дитячо-молодіжної творчості «Веселка миру» у місті Стара Любовня Словацької Республіки (далі Фестиваль). Фестиваль відбудеться з 15 по 18 вересня 2016 року.

Метою Фестивалю є популяризація європейських цінностей, зокрема здорового способу життя, зміцнення взаємодії між дітьми та молоддю різних країн заради миру та майбутнього.

Участь у Фестивалі братимуть діти і молодь України та Словацької Республіки в місті Стара Любовня (Словаччина).

Під час Фестивалю відбудуться: конкурс літературно-музично-спортивних міні-композицій «Молодь обирає здоров’я»; виступи різних вокальних, хореографічних, театральних колективів; конкурс образотворчого, декоративно-ужиткового та прикладного мистецтва.

За додатковою інформацією звертатися до представників Організаційного комітету Фестивалю за телефонами:

044-501-01-15; 044-400-43-01; 067-407-77-98; 093-214-64-17.

Детальніше про умови конкурсу, програму та перелік документів, для оформлення шенгенської візи, можна дізнатись на офіційному сайті фестивалю: http://sds.in.ua/2016/07/vidbudetsya-ii-mizhnarodniy-festival/