Шановні жителі Піщанського району!

Щиро вітаємо вас з 25-ю річницею незалежності України!

Уже не перший рік відзначення Дня незалежності України співпадає з періодом, коли на сході нашої держави тривають запеклі бої саме за єдність, незалежність та право українців самим обирати своє майбутнє.

Ми з вами є свідками подій, які мають доленосне значення для майбутнього нашої держави, загартовують дух української самосвідомості, виховують в кожному повагу до своєї Батьківщини, до її Прапора та незалежності. Кращі сини України щодня віддають життя за мир та спокій на рідній землі. Їх імена назавжди залишаться в наших серцях.

До землі вклоняємося тим, хто зараз знаходиться у зоні антитерористичної операції і боронить для нас Мир та Незалежність. Ці слова сьогодні визначальні для кожного з нас. Віримо – всі ми долучимося до спільної Перемоги України, до розбудови розвиненої європейської держави. Ми не поступимося своєю метою збудувати сильну, заможну, демократичну, європейську державу.

Дорогі земляки! Бажаюємо вам і вашим рідним миру, спокою та злагоди, міцного здоров’я, щедрої долі, успіхів у справах та починаннях заради процвітання незалежної України та її народу. Нехай ваші серця будуть сповнені гордістю за нашу державу, прагненням до єднання та порозуміння, а джерело віри, надії та любові до України буде невичерпним.

Зі святом! Слава Україні!

Дорогі земляки!

Вітаємо вас з Днем Державного Прапора України!

Це свято, яке допомагає об’єднати суспільство на вічних цінностях – патріотизмі, державності. Воно викликає у нас почуття гордості за свою велику країну та усвідомлення своєї відповідальності за її долю. Синьо-жовтий стяг над нашою землею завжди був символом національного відродження, втілення віковічної мрії наших предків про свободу, незалежність і славу України. Під синьо-жовтим стягом почалася Революція Гідності, коли патріоти повстали у єдиному прагненні — відродити власну державність і запанувати самостійно у своїй країні. З державними прапорами проводжали в останню путь Героїв Небесної Сотні. З ним ідуть у бій солдати на Сході країни, захищаючи її територіальну цілісність, за нього віддають життя кращі сини України. У цей суворий для нас час нам необхідно ще міцніше згуртувати наші ряди під синьо-жовтим стягом та щоденною боротьбою і працею відродити та розбудувати сильну, квітучу, заможну та незалежну країну. У цей святковий день зичимо усім нам мудрості, патріотизму і взаємної шани. Нехай у ваших серцях завжди живе почуття гордості на нашу Батьківщину і прапор! Миру, щастя та благополуччя вам і вашим близьким!

Голова районної держадміністрації П. Десятник

Голова районної ради Д. Чвалюк