Дорогі жінки, любі матері, дружини, сестри!

Від усього серця вітаємо вас зі святом весни, любові та жіночості – 8 Березня! Найтепліші слова сьогодні лунають на вашу адресу, оспівуючи красу та ніжність. Добрі й ласкаві, мужні і ранимі, такі хоробрі й такі тендітні, ви — найдорожчі в житті чоловіків.

Сьогодні важко назвати хоч одну сферу діяльності, де б не працювали жінки. Неможливо уявити собі професію без чарівних посмішок, дбайливих рук і небайдужих жіночих сердець.

Мудрість, талановитість, постійне прагнення до самовдосконалення, невтомність, активна життєва позиція, що водночас поєднуються з жіночністю та красою, – саме такою сьогодні є сучасна жінка України.

Бажаємо вам щастя, кохання і такої необхідної впевненості, що в нашому житті, у наших стосунках, у наших сім'ях усе буде гаразд.

Міцного вам здоров'я, здійснення всіх ваших бажань і мрій, натхнення, і великої мудрості, яка оберігає нас усіх.

Міцного вам здоров’я, ніжних квітів, незрадливої долі та віри в прекрасне.

Голова райдержадміністрації

П. Десятник