Під головуванням голови райдержадміністрації П. Десятника за участю голови районної ради Д. Чвалюка, військового комісара Піщанського райвійськомату С. Бардіяна, відбулася нарада з питань проведення чергової хвилі мобілізації на території району. У її роботі взяли участь голови і секретарі сільських, селищних рад та представники районних служб, організацій, підприємств, відповідальні за військово-облікову роботу.

Військовий комісар розповів про підсумки попередніх черг часткової мобілізації, а також детальніше зупинився на особливостях підготовки до 7-ї черги часткової мобілізації та обговорено проблемні питання, які виникають на місцях, під час проведення мобілізаційних заходів. Він зауважив, що основна мета проведення нової черги мобілізації – підсилення нашого війська, ротація і демобілізація тих, хто був направлений в зону АТО раніше. Це дасть можливість підготувати особовий склад для заміни, і він матиме достатній рівень підготовки.

Як зауважив районний комісар Сергій Бардіян, завдання чергової хвилі мобілізації є непростими і сільські, селищні ради мають активізувати роз’яснювальну роботу серед населення району щодо необхідності безумовного виконання вимог законів України про проведення мобілізації.

«Ми є частиною держави Україна, тому завдання для всіх одні і поширюються на всіх громадян», – наголосив військовий комісар.

У ході наради також обговорили питання бронювання військовозобов’язаних працівників.

Завершуючи нараду, очільник району Петро Петрович наголосив на необхідності активної співпраці органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та військових комісаріатів, з метою належного виконання завдань щодо проведення чергової черги мобілізації.