Під таким девізом пройшло урочисте відзначення Дня фізичної культури і спорту в Піщанському районі. Фізична культура і спорт є одним з пріоритетних напрямків державної політики, головною складовою соціальних ініціатив Президента України стосовно захисту здоров’я та розвитку дітей і молоді нашої держави,

Даний захід відбувся за участю керівників та організаторів фізкультурно-спортивної роботи, вчителів фізичного виховання загальноосвітніх навчальних закладів, директорів, тренерів-викладачів ДЮСШ, представників спортивних федерацій, а також тих, хто допомагає у проведенні спортивно-масових заходів у районі.

Привітати спортсменів, тренерів, організаторів фізкультурно-спортивного руху прийшли і керівники району голова райдержадміністрації Десятник Петро Петрович та голова районної ради Чвалюк Дмитро Трохимович.

«Вітаючи вас з професійним святом, хочу висловити вдячність за вашу щоденну працю та повагу до почесної професії фахівців сфери фізичної культури і спорту, - говорить Петро Десятник. - Розуміючи усі проблеми, які існують сьогодні у спортивній галузі, впевнений, що спільними зусиллями ми подолаємо усі труднощі, аби спортивне життя Піщанського району не знало ніяких проблем».

Також було вшановано пам'ять хвилиною мовчання вчителя фізичної культури Піщанської спецшколи-інтернату для глухих-дітей сиріт, позбавлених батьківського піклування – ЛЯШКА Василя Івановича.

На завершення виступу Десятник П.П. та Чвалюк Д.Т. провели нагородження кращих спеціалістів тренерів та спортсменів галузі за багаторічну і плідну працю в реалізації державної політики в галузі фізичної культури і спорту в районі, особистий внесок в фізичне виховання учнівської молоді та з нагоди Дня фізичної культури і спорту :

- грамотами управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації відзначено директора Піщанської ДЮСШ ТВЕРДОХЛІБА Валерія Олексійовича.

- грамоти районної державної адміністрації та районної ради з врученням пам’ятних подарунків отримали - ШТАНЬКО Олександр Тарасович (тренер з волейболу на громадських засадах), ДМИТРИШИН Геннадій Ісакович (чемпіон України з легкої атлетики серед ветеранів), ДІДУР Іван Михайлович (тренер на громадських засадах дитячої футбольної команди), КАЛІСЕЦЬКИЙ Валерій Іванович (вчитель фізичного виховання ЗОШ І – ІІІ ступенів смт.Рудниця, тренер-викладач Піщанської ДЮСШ з пауерліфтингу), КАЗМІРЧУК Денис (призер обласних змагань з армспорту), ПЕТРОВ Юрій Михайлович (вчитель фізичного виховання ЗОШ І – ІІІ ступенів с.Студена), МІЩЕНКО Володимир Володимирович (заступник Голови районної ради), РУДИЙ Олександр Степанович (вчитель фізичного виховання ЗОШ І – ІІІ ступенів с.Болган), ТВЕРДОХЛІБ Валерій Олексійович (директор Піщанської ДЮСШ), ЯВДОЩУК Петро Павлович (тренер-викладач Піщанської ДЮСШ з пауерліфтингу), ХІБОВСЬКИЙ Ярослав (майстер спорту України та чемпіон України з пауерліфтингу серед юнаків та юніорів)

- грамотами сектору сім'ї, молоді та спорту Піщанської райдержадміністрації отримали – ВІТКОВСЬКИЙ Леонід Олександрович (вчитель фізичного виховання ЗОШ І – ІІІ ступенів с.Кукули, тренер-викладач Піщанської ДЮСШ з вільної боротьби), ЦИГАНКОВ Микола та СЄНІЧКІН Ігор (вихованці Піщанської спецшколи-інтернату для глухих-дітей сиріт позбавлених батьківського піклування, переможці Всеукраїнських та обласних змагань з бадмінтону), АСАУЛОВА Наталка Володимирівна (вчитель фізичного виховання ЗОШ І – ІІІ ступенів с.Миролюбівка), СТАФІЙЧУК Сергій Євсеєвич (директор та вчитель фізичного виховання ЗОШ І – ІІІ ступенів с.Яворівка), ГОНЧАР Ігор Іванович (вчитель фізичного виховання ЗОШ І – ІІ ступенів с.Рудницьке), ДОНЧУК Михайло Миколайович (вчитель іноземної мови ЗОШ І – ІІІ ступенів с.Дмитрашківка), ДІДУР Олег Григорович (капітан команди футбольного товариства «Піщанка»).

Цього ж дня пройшов районний особистий шаховий турнір серед чоловіків. На старт вийшло 17 шахістів з Піщанського району, а також був учасник з м.Одеси.

Гра проходила в цікавій та рівній боротьбі,

Перше місце здобув з результатом 5 очок з 5 можливих – Любарський Вадим, другим став – Рекечинський Віктор (3,5 очка), третій – Карауш Анатолій (3,5 очка).

Переможець турніру з шахів та призери отримали пам’ятні подарунки та були нагороджені грамотами районної державної адміністрації та районної ради та пам’ятними подарунками.

В цілому можна сказати, що особистий шаховий турнір з шахів удався і пройшов у цікавій спортивній боротьбі, на високому творчому рівні

Головний спеціаліст сектору сім'ї, молоді та спорту райдержадміністрації Андронатій Дмитро