До відома зацікавлених суб’єктів господарювання, що займаються туристичною діяльністю:

21-27 вересня 2016 року у м. Ужгород проводитиметься Міжнародний туристичний тиждень у Закарпатті. Офіційними організаторами є Закарпатська обласна адміністрація та Закарпатська обласна рада.

21 вересня 2016 року Міжнародна науково-практична конференція на тему: «Три Т» для Закарпаття: туризм, технології, транспорт буде проходити у мистецькому центрі «Галерея Ілько».

24 вересня 2016 року на території Ужгородського культурно-історичного центру «Совине гніздо» відбудеться XV Міжнародна туристична виставка-ярмарок «Тур’євроцентр - Закарпаття 2016» за адресою: м.Ужгород, вул. Ференца Ракоці, 2.

24 вересня 2016 року відбудеться Міжнародний інвестиційний форум «Закарпаття – бізнес в центрі Європи» на тему: «Інвестиційні проекти в туризмі на території Закарпаття» у приміщенні Закарпатської обласної адміністрації.

Під час Міжнародного туристичного тижня у Закарпатті передбачається обговорення перспективного розвитку туристичної галузі області та Карпатського Єврорегіону, запровадження інвестиційних та інноваційних проектів у туристичній сфері, а також презентація туристичного продукту областей України та іноземних країн.

У заході планується участь представників туристичних організацій та фірм Польщі, Румунії, Словаччини, Угорщини, Хорватії, Чехії. Крім того, у рамках виставки-ярмарку «Тур’євроцентр - Закарпаття 2016» відбудуться заходи: представлення сільського туризму Закарпаття; майстер-клас з приготування національних страв та виготовлення сувенірної продукції; дегустація закарпатських вин та медпродуктів тощо.

Про участь у заході необхідно проінформувати до 8 вересня 2016 року Департамент економічного розвитку і торгівлі Закарпатської облдержадміністрації.

Заявка та умови участі у виставці-ярмарку розміщено на сайті «Вітаємо на Закарпатті» (www.transcarpathiator.com.ua).

Для отримання додаткової інформації необхідно звертатися за телефонами: (0312) 65 90 32; 65-90-30; факс (0312) 61-44-11; e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

У разі прийняття рішення про участь у виставці-ярмарку, просимо повідомити Департамент та надіслати інформацію на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..