Засідання комісії з питань призначення, відновлення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

Керуючись постановою Кабінету Міністрів України № 365 від 08.06.2016р. “ Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам ”, 21 вересня 2016 року під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Дмитра Денисова відбулось засідання комісії з питань призначення, відновлення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам району.

Комісією розглянуто подання Піщанського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсії Крижопільського об’єднаного УПФУ Вінницької області., про відновлення переміщеній особі виплати пенсій. З урахуванням акту обстеження матеріально-побутових умов проживання переміщених осіб комісія прийняла рішення про відновлення пенсії.