Під керівництвом голови райдержадміністрації П. Десятника за участю державного інспектора енергетичного нагляду Могилів – Подільського відділення інспекції Держенергонагляду у Вінницькій області А. Катеринчака, керфівників закладів соціальної сфери відбулося засідання оперативного штабу по підготовці до осінньо – зимового періоду.

Відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації від 28.04.2016 року № 184 «Про підготовку підприємств житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та об’єктів соціальної сфери до роботи в умовах осінньо-зимового періоду 2016-2017 років», проведено комплексну підготовку до опалювального сезону 2016/17 років в закладах освіти, дошкільних навчальних закладах, закладах охорони здоров’я та закладах культури.

Проведено заміну на сучасні енергозберігаючі котли в Піщанському навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-Ш ступенів-ліцей», ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Яворівка та в центральній районній бібліотеці на загальну суму 171,5 тис. грн..

Заплановано заміну котлів на сучасні енергозберігаючі котли в Піщанському навчально-виховному комплексі "Загальноосвітня школа І-Ш ступенів-гімназія" та Піщанській спеціальній загальноосвітній школі. Винос котельні з підвального приміщення та заміна котлів на сучасні енергозберігаючі котли в загальноосвітній школі І-Ш ступенів с. Студена.

З метою економії енергоресурсів замінено на енергозберігаючі вікна: с. Болган в дитсадку 14 вікон на суму 32,0 тис. грн., с. Дмитрашківка в дитсадку 11 вікон, клубі 2 вікна, лікарські амбулаторії 2 вікна на загальну суму 65,8 тис. грн.., с. Ставки в ЗОШ І-ІІІ ст. 20 вікон на суму 100,3 тис. грн.., с. Миролюбівка в дитсадку 2 вікна на суму 6,2 тис грн.., с. Студена в будинку культури 10 вікон на суму 35,0 тис. грн.., с. Трибусівка в будинку культури 15 вікон на суму 45 тис. грн.., с. Яворівка в ЗОШ І-ІІІ ст. 14 вікон та 5 дверей на суму 103,3 тис. грн., с. Трудове в дитсадку 3 вікна на суму 25 тис. грн., с. Грабарка на фельдшерському пункті 1 двері на суму 6,5 тис. грн., с. Чорномин згідно проекту розвитку територіальних громад Вінницької області 2016 року "Збережемо тепло, щоб раділи діти, немов весняні квіти" на даний час в дитсадку встановлено 17 енергозберігаючих вікон та 5 дверей на суму 120 тис. грн., роботи продовжуються.

Дитячі навчальні заклади в селищах Піщанка, Рудниця, селах Болган, Городище, Грабарівка, Дмитрашківка, Миролюбівка, Ставки, Трибусівка, Чорномин паливом забезпечені, котельні (грубки) - відремонтовані.