Сьогодні, 03 жовтня 2016 року в районному будинку культури відбулися урочистості з нагоди осіннього призову юнаків району до лав Збройних Сил України. Дана подія - завжди хвилююча і водночас урочиста мить: для призовників – знаменна початком служби у Збройних Силах України, а у батьків - викликає почуття гордості і радості за своїх синів, за те, що виростили їх, і сьогодні Батьківщина довіряє їм найдорожче – берегти мир і спокій рідної землі. З вітальним словом до призовників звернувся голова районної державної адміністрації Петро Десятник: «Незабаром кожен з вас вирушить у військову частину, туди, де кують військову дисципліну, де стають справжніми чоловіками, де гартується дух нації, - зауважив Петро Петрович, - у ці тривожні та нелегкі часи нашій Батьківщині потрібен захист і надійний тил», побажав юнакам, щоб у щоденному армійському житті їх оберігала материнська молитва та зігрівали спогади про батьківську домівку.

«Сьогодні саме той час, коли наша держава і весь український народ потребує вашого захисту, наполегливості, розуму та уміння, - підкреслив представник військового комісаріату О. Будний, – пам’ятайте, шо саме на ваших плечах нині тримаються підвалини незалежності та демократії». Він побажав юнакам міцного здоров’я, мудрості та мужності, успіхів в оволодінні військовими спеціальностями з честю виконати свій конституційний обов’язок. До привітальних слів, які в цей урочистий день надійшли на адресу призовників приєдналися солісти районного будинку культури, які порадували присутніх своїми яскравими виступами.

На добру згадку про урочисті проводи до лав Української армії хлопцям вручено невеличкі пам’ятні подарунки.