27 вересня 2016 року у м.Кодима, Одеської області відбулися урочистості з нагоди відзначення 262-ї річниці міста. На запрошення міського голови м.Кодима Склярука В.О. взяла участь також делегація Піщанського району, на чолі з першим заступником голови Піщанської РДА Денисовим Д.Д. та головою районної ради Чвалюком Д.Т.

В рамках заходів відбувся традиційний Всеукраїнський шаховий турнір, де в змаганнях взяли участь 32 шахісти: з м.Одеси, Кодимського, Комінтернівського, Велико-Михайлівського районів Одеської області та Піщанського, Томашпільського районів Вінницької області.

Честь Піщанського району захищали 12 кращих шахістів: Денисов Д.Д., Чвалюк Д.Т., Рекечинський В.А., Майківець О.С., Денисов О.Д., Яворський О.М., Дончук М.М., Дмитришин Г.І., Зеленянський І.Ф., Карауш А.Ф., Чорний В.М., Гуменний А.В.

Турнір пройшов в цікавій напруженій боротьбі, на високому організаційному рівні. Перше місце зайняв – Мойсанов Петро (Велико-Михайлівський р-н), друге місце – Жечева Оксана (КМС) (м.Кодима), третє місце – Денисов Дмитро (Піщанський район). В турнірі добре виступили Рекечинський В.А., Чвалюк Д.Т., Майківець О.С., Денисов О.Д. та Яворський О.М.

Команди районів, переможці та призери змагань були відзначені дипломами та цінними подарунками.

Головний спеціаліст сектору сім'ї, молоді та спорту Андронатій Д.А.