Протягом 2016 року в Вінницькій області України та Сорокському районі Республіки Молдова реалізується міжнародний проект «Розвиток спроможності громад – досвід Вишеградської четвірки для країн Східного партнерства». Проект реалізується Вінницьким обласним осередком Міжнародної громадської організації «України – Польща - Німеччина» в рамках конкурсу флагманських проектів Міжнародного Вишеградського Фонду. Партнерами проекту є одинадцять громадських організацій в Україні, Молдові, Польщі, Чехії, Словаччині та Угорщині.

Проектом передбачено проведення низки навчань та тренінгів для групи експертів з України та Молдови, в тому числі – з вивчення європейського досвіду підтримки і розвитку спроможних громад. Головним результатом проекту стало створення Академії спроможності громад, яка надаватиме консультаційні і експертні послуги представникам місцевих рад, громадських організацій стосовно різних аспектів сприяння розвитку територіальних громад. Більш детально з проектом можна ознайомитись на офіційному сайті http://v4foreap.weebly.com/

Підсумковим заходом стане проведення 21 жовтня 2016 року в приміщенні Обласної Філармонії (м.Вінниця, Хмельницьке шосе, 7) відбудеться міжнародна конференція «Розвиток спроможності громад – досвід Вишеградської четвірки для країн Східного партнерства» за участі представників партнерів проекту з України, Молдови, Польщі, Чехії, Угорщини та Словаччини, представників громадськості, міжнародних фондів, органів влади та зацікавлених осіб. Програмою конференції передбачено індивідуальне спілкування та консультації експертів, обмін досвідом. За додатковою інформацією щодо вирішення організаційних питань звертатися до координатора проекту – А. Кавунець (098-485-24-23, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).

Участь в конференції необхідно підтвердити до 17 жовтня.