06 жовтня 2016 року року в селі Дмитрашківка Піщанського району відбувся V обласний фестиваль хорового мистецтва імені П. Муравського. Глядачів свята щирою піснею вітали народна аматорська хорова капела «Діброва» Піщанського РБК (керівник Ф. Ущаповський, хормейстер К. Семко), народна аматоська хорова капела Немирівського РБК (керівник О. Євтушенко), хоровий гурт «Зачарована долина» Дмитрашківського СБК Піщанського району (керівник Ю. Луньов), народний аматорський хоровий колектив працівників культури Чечельницького району (Н. Трачук), народний аматорський хоровий колектив працівників культури Вінницького району (керівник І. Кочурський), молодіжний хоровий колектив Одеської єпархії (регент А. Міндюк).

У фіналі народна аматоська хорова капела та всі учасники фестивалю виконали українську народну пісню на вірші Т. Г. Шевченка в обробці П. І. Муравського «Реве та стогне Дніпр широкий». Вітали учасників обласного фестивалю хорового мистецтва імені П. Муравського голова районної державної адміністрації Петро Десятник, заступник директора Вінницького ОЦНТ Олена Назарець, провідний методист вокально – хорового жанру Ніна Джус, сільський голова с.Дмитрашківка Олена Луньова, настоятель Вознесенського храму, протоієрей Віктор Криворучко.

За створення музею-садиби П.І.Муравського та започаткування проведення хорових фестивалів грамотами райдержадміністрації та районної ради нагороджено Ущаповського Федора Івановича та Кирнасівського Віктора Михайловича. Учасникам фестивалю було вручено грамоти управління культури і туризму облдержадміністрації та пам’ятні подарунки.