З метою сприяння забезпечення населення сільськогосподарською продукцією та продовольчими товарами за цінами виробників, 9 жовтня 2016 року на центральній вулиці селища Піщанка відбувся передсвятковий Покровський ярмарок. На запрошення райдержадміністрації (голова П. Десятник), районної ради (голова Д. Чвалюк) з’їхалися сільгоспвиробники та підприємці всього району, привізши з собою різну продукцію. Найперше в чому проявилось участь всіх підприємств нашого району – це торгівля власно вирощеною та виробленою сільськогосподарською продукцією та продуктами харчування.

В асортименті були представлені: овочі та яблука, риба, м’ясо та м’ясні вироби, молочні продукти, мед, олія, насіння соняшнику та зерно, мука, квіти та саджанці. Крім того, у продажу було безліч промислових товарів, зокрема, одяг, взуття, сувенірні вироби. Усі бажаючі мали змогу взяти участь в святковій лотереї.

Свої пісні та веселий настрій дарували аматорські колективи району та естрадно – духовий оркестр дитячої музичної школи імені П. Муравського.

По закінченню в приміщенні райдержадміністрації відбулося засідання по підведенню підсумків ярмарку. Голова райдержадміністрації Петро Десятник висловив щиру вдячність усім, хто взяв участь у проведенні ярмарку, хто підтримував учасників та з гідністю презентував свою громаду в районі.

Дякуємо всім нашим підприємствам, їх керівникам та трудовим колективам за активну участь у заходах Покровського ярмарку в районі та реалізовану за благородними цінами високоякісну власно вироблену та власно вирощену сільськогосподарську продукцію.