З метою належного відзначення у районі Дня захисника України голова райдержадміністрації П. Десятник провів засідання організаційного комітету щодо підготовки та відзначення свята за участю голови районної ради Д. Чвалюка, голови Піщанської організації «Спілка учасників АТО» Ю. Стафійчука, керівників відповідних служб. Петро Петрович зосередив увагу присутніх на важливості усіх запланованих заходів та необхідності відповідального підходу до виконання покладених обов’язків на причетних до організаційної роботи відділів та служб.

Під час засідання оргкомітету визначено відповідальних осіб, місце і час проведення святкових заходів, дано ряд доручень щодо підготовки до проведення заходів. Керівникам релігійних організацій буде запропоновано провести в церквах району молебні за Україну та український народ.