Оголошення про проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених громадськими організаціями та творчими спілками, для виконання (реалізації) яких надаватиметься фінансова підтримка у 2016 році за рахунок коштів Вінницького обласного бюджету

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації оголошує з 1 березня 2016 року конкурс програм (проектів, заходів), розроблених громадськими організаціями та творчими спілками для виконання яких надаватиметься фінансова підтримка за рахунок коштів обласного бюджету. Прийом заявок триватиме до 8 квітня 2016 року включно.

Конкурс проводиться відповідно до Порядку проведення конкурсу, затвердженого постановою КМУ від 12.10.2011 року №1049 та на виконання Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Вінницькій області на 2016-2018 роки, затвердженої рішенням 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 43 (далі – Регіональна програма), Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів) для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка, затвердженого наказом директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації від 19 травня 2014 року №12-ОД.

Метою проведення конкурсу є залучення громадських організацій та творчих спілок до вирішення пріоритетних питань Вінниччини, забезпечення прозорості та ефективного використання коштів, які передбачаються у обласному бюджеті для фінансової підтримки громадських організацій та творчих спілок на виконання Регіональної програми.

ще (Скачати)