Сьогодні 13 жовтня 2016 року Піщанщина вшанувала мужність і героїзм, доблесть і славу, відвагу і честь славних нащадків українських козаків та вітала своїх захисників з державним святом – Днем захисника України!

Голова районної державної адміністрації Петро Десятник привітав усіх присутніх з національним святом. “Захисники України – це не лише військовослужбовці. Сьогодні, на захист власної землі постав практично кожен.

Тому, захисники – це всі українці, всі небайдужі, свідомі громадяни, які працею, сумлінною професійною діяльністю, волонтерською роботою забезпечують економічний, гуманітарний, інформаційний захист держави. Всі, хто вболіває за її долю, подальше майбутнє й працює на її благо та розвиток, допомагає бійцям на Сході, опікується родинами військовослужбовців та загиблих Героїв тут, на місцях. Саме 14 жовтня має стати виявом поваги та шани захисникам нашої держави, її суверенітету й територіальної цілісності.“ Голова районної ради Дмитро Чвалюк побажав присутнім миру, здоров'я і довголіття, бадьорості духу та родинної злагоди, радості і добра. Перед військовими та гостями свята виступили голова Спілки учасників АТО Піщанського району Юрій Стафійчук, секретар Піщанської селищної ради Геннадій Свєчніков, голова районної організації ветеранів війни Анатолій Колісник. Під оплески глядачів, воїнам АТО в особі голови Спілки Ю. Стафійчука вручено грамоту та грошову винагороду.

Хвилиною мовчання сьогодні згадали героїв воєн та поруч з ними невмирущий подвиг наших сучасників: загиблих Добраня Андрія (с.Гонорівка), Дунаєвського Сергія (с.Студена), померлих – Тимчика Анатолія (с.Рудницьке), Кічмаренка Сергія (с.Студена), Косарєва Миколи (с.Рудниця). Їм – наша шана й вічний спокій.

По закінченню урочистої частини всі присутні мали змогу переглянути святкову концертну програму. Свої музичні вітання – українські патріотичні пісні, подарували солісти районного будинку культури та учні Піщанського НВК «ЗОШ І – ІІІ ст. - гімназія» і «ЗОШ І – ІІІ ст - ліцей».

Протягом 13 – 14 жовтня 2016 року в населених пунктах району, загальноосвітніх закладах, закладах культури пройдуть урочисті години, зустрічі з учасниками АТО, ветеранами.