Проведення осіннього призову громадян на строкову військову службу обговорили на нараді під головуванням голови райдержадміністрації П. Десятника за участю голів сільських, селищних рад та членів комісії для проведення призову громадян на строкову військову службу. Петро Петрович особливу увагу зосередив на якісному здійсненню оповіщення призовників щодо прибуття їх до районного військового комісаріату.

З інформацією про проблемні питання з виконання заходів осіннього призову громадян на строкову військову службу та пропозиціями щодо їх вирішення перед учасниками наради виступив в.о. військового комісара Піщанського районного військового комісаріату Костянтин Присяжнюк, який закликав сільських, селищних голів активізувати роботу щодо сумлінного виконання заходів з оповіщення призовників. За результатами наради присутнім надані відповідні доручення та рекомендації щодо якісного проведення у районі осіннього призову громадян на строкову військову службу за всіма напрямками роботи.