Про хід опалювального сезону 2016 – 2017 років інформував завідувач сектору містобудування, архітектури, житлово – комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації І. Карауш на нараді під керівництвом голови райдержадміністрації П. Десятника за участю голови районної ради Д. Чвалюка, заступників голови райдержадміністрації, голів сільських, селищних рад, керівників об’єктів соціальної сфери.

Відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації від 28.04.2016 року № 184 «Про підготовку підприємств житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та об’єктів соціальної сфери до роботи в умовах осінньо-зимового періоду 2016-2017 років», проведено комплексну підготовку до опалювального сезону 2016/17 років в закладах освіти, дошкільних навчальних закладах, закладах охорони здоров’я та закладах культури. В деяких навчальних закладах проведено заміну на сучасні енергозберігаючі котли. З метою економії енергоресурсів замінено на енергозберігаючі вікна, двері. Усі заклади готові та приступили до опалювального сезону, паливом забезпечені на 100%.