18 жовтня 2016 року в приміщенні Піщанської районної ради, представником Центру розвитку інвестиційної спроможності громад та залучення ресурсів Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Віктором Іщуком, проведено семінар-навчання по написанню проектів та залученню грантових коштів. До участі в семінарі були запрошені представники органів місцевого самоврядування та представники установ і організацій району, що зацікавлені та безпосередньо займаються написанням і реалізацією проектів на різних рівнях.

Для того, щоб пропозиція виконала свою роль, отримала ресурси для реалізації проекту, потрібно правильно та чітко для сприйняття грантодавача її написати. Проект лише тоді має шанси на успіх, коли він логічний, завдання проекту відповідають меті, засоби реалізації - завданням, управління - просте й ефективне, бюджет - реальний.

Під час навчання було проведено детальну характеристику особливостей написання проектів та надано практичні поради і рекомендації щодо написання проектних заявок. Особливу увагу було приділено участі територіальних громад в Обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад. Проаналізовано основні помилки при подачі проектної заявки та визначено пріоритетні моменти, на які слід звертати увагу.

Під час проведення семінару учасники мали змогу подискутувати та обмінятись досвідом.

Відділ економічного розвитку і торгівлі РДА