Шановні підприємці!

З метою створення сприятливих умов для розвитку малого і середнього підприємництва у Піщанському районі робочою групою розпочато розроблення проекту регіональної Програми розвитку малого та середнього підприємництва на 2017-2018 роки.

В рамках розробки проекту Програми управління економічного розвитку і торгівлі проводить опитування суб’єктів підприємницької діяльності для визначення основних проблем, які існують у веденні бізнесу, та перспектив розвитку на майбутнє.

Отож, запрошуємо всіх підприємців району долучитися до анонімного анкетування! Висловити свою думку можна в будь-який зручний час до 28 жовтня 2016 року (включно). Для цього необхідно принести заповнену анкету (форма анкети додається) за адресою смт. Піщанка, вул. Центральна,36, відділ економічного розвитку і торгівлі, (каб. №23), або листом 24700, Піщанка, вул. Центральна,36, відділ економічного розвитку і торгівлі РДА.

Дякуємо всім за розуміння та співпрацю.