3 листопада 2016 р. працівниками Піщанського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та Піщанського районного сектору кримінально-виконавчої інспекції проведено груповий захід на тему: «Розуміємо права людини». Участь у заході взяли повнолітні засудженні, які перебувають на обліку та Шубенко Т.П. - начальник Піщанського бюро правової допомоги. Мета заходу: поглибити знання про права людини; навчити правильно реалізовувати свої права; формувати усвідомлення власної відповідальності за участь у житті суспільства.

Присутні ознайомилися із поняттями та видами прав і свобод людини та громадянина, Конституцією України та міжнародними правовими актами з прав людини. Під час проведення заходу Шубенко Т.П. ознайомила присутніх із правовими наслідками звільнення від відбування покарання з випробуванням, проведено вправу «Знай свої права» та переглянуто фільм «Почуй мене».

Тема прав людини надзвичайно важлива й актуальна сьогодні. Права людини – це цінності, які поділяють і приймають держави світу. Знайомство з прикладами інтолерантності та дискримінації допоможе краще зрозуміти цінності демократії, потреби суспільства у подоланні ксенофобії, стереотипів та упереджень, усвідомити необхідність взаєморозуміння і співпраці.

Захід пройшов в позитивній атмосфері взаєморозуміння. Всі учасники погодилися з тим, що в наш час необхідно знати свої права, розуміти їх та вміти ними користуватися також отримали інформаційні буклети.

Фахівець із соціальної роботи Токарчук Л.О.