З метою створення сприятливих умов для розвитку малого і середнього підприємництва у Піщанському районі розпочато розроблення проекту регіональної Програми розвитку малого та середнього підприємництва на 2017-2018 роки.

В рамках розробки проекту Програми відділ економічного розвитку і торгівлі проводить опитування суб’єктів підприємницької діяльності для визначення основних проблем, які існують у веденні бізнесу, та перспектив розвитку на майбутнє.

Отож, запрошуємо всіх підприємців району долучитися до анонімного анкетування! Висловити свою думку можна в будь-який зручний час до 20 листопада 2016 року (включно). Для цього необхідно принести заповнену анкету (додається) за адресою:смт. Піщанка, Центральна, 36, другий поверх, листом на адресу: 24700:смт. Піщанка, Центральна, 36 , відділ економічного розвитку і торгівлі РДА або на електронну адресу:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Дякуємо всім за розуміння та співпрацю.

Bідділ економічного розвитку і торгівлі.