Працівників культури, аматорів народного мистецтва, ветеранів культурної ниви району 10 листопада вітали з професійним святом Дем працівників культури та майстрів народного мистецтва. Вони, віддаючи частку своєї душі, присвятили себе благородній справі – оберігати безцінні духовні скарби та примножувати культурні надбання. Зі словами вітань та вдячності працівникам культури та майстрам народного мистецтва за їх вагомий внесок у розвиток культури Піщанського району та організацію змістовного дозвілля, з побажаннями творчого натхнення, життєвих перемог вітали голова районної ради Д. Чвалюк, начальник відділу економічного розвитку та торгівлі РДА Н. Аязбекова, начальник відділу культури та туризму РДА С. Дреліховська.

Працівникам культури та творчим колективам були вручені грамоти райдержадміністрації та районної ради.