Відповідно до розподілу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 червня 2016 року №395 «Деякі питання надання у 2016 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій», району виділено кошти в сумі 1903000 грн. на реалізацію наступних проектів:

1. по Піщанській селищній раді –1432 000 грн. по 3 об’єктах соціального спрямування, в тому числі :

• капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Франка, смт Піщанка -898000 грн. Укладено договір на 880663 грн., завезено будівельні матеріали, підрядник виконує роботи.
  • ремонт тротуару по вул. Центральній, смт Піщанка- 283000грн. Згідно договору виконавцю робіт проплочено -277607 грн. Підрядчик завершив виконання робіт.
  • ремонт тротуарних доріжок по вулицях Шевченка та Шкільній смт Піщанка- 251000 грн. Згідно договору виконавцю робіт проплочено -245802 грн. Підрядчик завершив виконання робіт.

2. по Піщанській лікарні планового лікування - 220000 грн. :

• капітальний ремонт будівлі із заміною деревяних та дверних блоків на металопластикові. Укладено договір через систему «Prozorro» на 209450 грн. Підряднику перераховано аванс в сумі 62835 грн., виконуються роботи по демонтажу дерев»яних вікон та всановлюються металопластикові.

3. по Яворівській сільській раді – 251000 грн.

• капітальний ремонт покрівлі будинку культури с. Яворівка - По даному проекту відбувся аукціон через систему «Prozoro».

Постійно проводиться моніторинг освоєння коштів виділених згідно субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій. Головою райдержадміністрації Петром Десятником, структурними підрозділами проводиться огляд об’єктів на яких проходять будівельні роботи.

Відділ економічного розвитку і торгівлі