21 листопада 2016 року в смт.Піщанка відбулось поклaдaння квітів до пaм’ятного знaку Небесній Сотні з нaгоди Дня Гідності тa Свободи.

Жителі селища, представники районних служб, підприємств, організацій зібралися згадати події Помаранчевої революції та Революції Гідності і вшанувати пам’ять Небесної сотні й усіх загиблих під час масових акцій протесту у листопаді 2013 – лютому 2014 року.

Перед присутніми виступили голова голова смт.Піщанка Петро Гройсман, перший заступник голови райдержадміністрації Дмитро Денисов, заступник голови районної ради Володимир Міщенко, які згадали події двох революцій, всіх тих, хто повстав проти насилля, несправедливості у своїй країні, тих, хто здійснив подвиг – віддали найцінніше – своє життя заради нової країни.

По завершенню мітингу присутні поклали квіти на знак вшанування пам’яті загиблих на Євромайдані.

Цього ж дня меморіальні заходи пройшли в населених пунктах району; в бібліотеках діють виставки «Моя земля – земля моїх батьків», «Єдність народу – запорука благополуччя і добробуту держави», «Україна – країна гідності і свободи»; в загальноосвітніх школах провели єдину класну годину «Провісники гідності», відбулися виховні години, бесіди.