Нa честь 36-річного військовослужбовця, який загинув в aнтитерoристичній операції, на фасаді загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів с.Студена відкрили меморіальну дошку. В цій школі навчався Сергій Дунаєвський.

Покласти квіти та вшанувати пам’ять військовослужбовця прийшли голова райдержадміністрації Петро Десятник, голова районної ради Дмитро Чвалюк, рідні, керівництво села, учасники АТО, військовослужбовці районного військомату, педагоги та учні загальноосвітньої школи, вихованці дитячого закладу, а також небайдужі односельці.

Нагадаємо, що 14 липня 2016 року під час артилерійського обстрілу супротивником позицій смуги оборони в/ч пп В2612 загинув солдат Дунаєвський С.М. (20.06.1980 р.н). Загиблий був призваний на військову службу під час мобілізації 23.08.2014 року Крижопільсько-Піщанським ОРВК і ніс службу в окремому батальйоні спеціального призначення Збройних Сил України «Донбас Україна» в/ч п/п В2612. Проживав Сергій Михайлович з батьком, матір’ю та братами у с. Студена.