Голова райдержадміністрації П. Десятник провів засідання робочої групи з питань децентралізації за участю працівників апарату і фінансового управління райдержадміністрації та сільських, селищних голів. Петро Петрович ще раз наголосив, що «децентралізація, тобто, насамперед, передача значних повноважень та бюджетів від державних органів органам місцевого самоврядування, має на меті надати якомога більше повноважень тим органам, які знаходяться ближче до людей і де такі повноваження можна реалізовувати найуспішніше.

Але головну роль тут відіграє бажання і спроможність громади користуватися наданими їй повноваженнями. І це одне з основних завдань, що сьогодні стоїть перед владою». У свою чергу, голови сільських, селищних рад висловили думку щодо добровільного об’єднання громад та подали пропозиції щодо таких об’єднань. В основному, позиція керівників — це об’єднання в одну громаду навколо районного центру з метою збереження всіх діючих районних структур.