25 листопада 2016 року в смт Піщанка біля пам’ятного знаку жертвам Голодоморів пройшли меморіальні заходи до Дня пам’яті жертв Голодоморів в Україні.

Захід «Запали свічку» відбувся за участю керівництва району, представників районних підприємств, організацій, духовенства, громадських організацій, учнівської молоді, мешканців селища. Голова селища Петро Гройсман наголосив, що вшановувати пам’ять жертв тоталітарного режиму – святий обов’язок держави, суспільства, кожного громадянина. У своєму виступі перший заступник голови райдержадміністрації Дмитро Денисов зупинився на питаннях сьогодення, закликаючи присутніх з патріотизмом відноситись до подій в зоні АТО на сході країни і пам’ятати роки голоду в Україні.

Протоієрей Свято – Вознесенсько – Успенського храму Віктор Криворучко відслужив панахиду за померлими в роки Голодоморів. До пам’ятного знаку покладено квіти та запалені свічки. Також о 16.00 26 листопада проведено акцію «Запали свічку», під час якої мешканці району запалили свічки пам’яті на підвіконнях своїх осель та адмінбудівель.

Цього дня в районі було приспущено Державні Прапори України. Жалобні акції, мітинги, вечори-реквієми та інші скорботні заходи пройшли у всіх населених пунктах району. У закладах культури та освіти району проведено бесіди, уроки пам'яті, класні години, оформлено тематичні виставки, викладки матеріалів.