Найщиріша радість – це дитяча радість, вона радіє речам надзвичайно простим, однак, по суті своїй, дуже вагомим. У кого з дорослих сяють очі, коли вони прокидаються рано вранці і бачать за вікном снігові замети або хто з дорослих стрибає від радості, отримавши в подарунок кошеня. А от діти саме так і роблять. Для них дуже значущі речі, які для дорослих є дрібницею і важливим є те, на що дорослі навіть не звертають увагу.

«Подаруй дитині радість» - таку назву мала акція, яка відповідно до Плану проведення заходів з нагоди Дня Святого Миколая, новорічних та різдвяних свят, затвердженого розпорядженням Піщанської райдержадміністрації від 28.11.2016 року № 442 в останні дні листопада проходила в загальноосвітніх закладах району. Діти нашого району мали можливість поділитися своїм «багатством» - іграшками з дітьми, які проживають на території проведення АТО.

Велика вдячність всім, хто не залишився байдужим і разом з іграшкою передав частку душевного тепла та миру дітям Сходу України. Особлива вдячність педагогічному колективу та вихованцям Піщанського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. - ліцей», які на високому рівні провели дану акцію. Діти не тільки приносили іграшки, але і малювали малюнки, писали листи незнайомим дітям.

До 6 грудня іграшки були доставлені до м. Вінниці в обласну службу у справах дітей, а далі централізовано будуть направлені до адресатів, виконувати свою місію на Сході – дарувати дітям радість.

Начальник служби у справах дітей Юлія Кочерган