3 грудня вся світова спільнота долучається до привітань з нагоди Міжнародного дня людей з обмеженими можливостями.

Вже по добрій традиції в цей день представники районної влади Піщанського району відвідують сім’ї, де виховуються і проживають діти та молодь з обмеженими фізичними можливостями, які є прикутими до ліжка або мають труднощі з пересуванням.

2 грудня 2016 року здійснено подвірний об’їзд сімей даної категорії, в якому прийняли участь: перший заступник голови Піщанської райдержадміністрації Денисов Д.Д.; заступник голови Піщанської райдержадміністрації Ковтюк М.О., заступник голови районної ради Міщенком В.В., директор районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Редько Т.А., начальник служби у справах дітей Піщанської райдержадміністрації Кочерган Ю.І. фахівець із соціальної роботи Піщанського РЦСССДМ Сторожук М.С. Поспілкувалися з рідними, щодо їхніх проблем, можливих шляхів їх вирішення, а також вручили невеличкі подарункові набори.

06 грудня 2016 р. директор Піщанського РЦСССДМ Редько Т.А. прийняла участь в проведенні заходу в Піщанському РЦЗ на якому були присутні особи з інвалідністю працездатного віку.

Під час проведення заходу Тетяна Анатоліївна ознайомила присутніх із специфікою роботи Піщанського РЦСССДМ, соціальними послугами, які надаються центром, особам даної категорії. У заході прийняли участь Шуригіна Ульяна Юріївна – заступник начальника відділу з надання соціальних послуг; Гернеза Лариса Володимирівна – головний спеціаліст Піщанського БПД; Потапова Людмила Григорівна – провідний фахівець відділу взаємодії з роботодавцем.

Учасники заходу отримали нові знання, щодо пільг для осіб з інвалідністю при сплаті судового збору та ознайомилися із актуальними вакансіями на ринку праці. Отримали інформаційно-просвітницькі буклети та листівки підготовленні службами, які підготували захід.

«Бережіть здоров'я»

5 грудня 2016 року працівниками РЦСССДМ в Піщанській ЛПЛ у консультаційному пункті при жіночій консультації було проведено лекцію на тему: «СНІД чума ХХІ- століття». Лекція була проведена з метою забезпечення профілактики та попередження поширення ВІЛ/СНІД інфекції, допомоги та лікування ВІЛ- інфікованих та хворих на СНІД.

СНІД - це синдром набутого імунодефіциту. Як відомо дана хвороба одна з найактуальніших проблем з якою ввійшло людство в ХХІ- століття.

Присутні були проінструктовані, щодо профілактики зараження ВІЛ-інфекції. Ознайомилися із історії виникнення СНІДУ,шляхами зараження ВІЛ-інфекцією, перебігом СНІДу та його симптоми, а також з профілактикою і спробами лікування СНІДу

Для того, щоб максимально убезпечити себе від СНІДу людина повинна: знати про небезпеку СНІДу і шляхи зараження; не поспішати з початком статевого життя, не знаючи основ безпечної статевої поведінки; у разі статевого зв’язку з малознайомою особою використовувати презервативи; бути впевненою, що її статевий партнер не заражений ВІЛ; вимагати знезаражування інструментів у перукарських і косметичних салонах під час гоління, педикюру, манікюру.

СНІД спричиняє смерть мільйонів дорослих людей у розквіті сил. Він призводить до розвалу, зубожіння родини, послаблює потенціал робочої сили, перетворює мільйони дітей на сиріт і загрожує єдності соціальної та економічної галузі й суспільства і політичної стабільності народів.

Отже, здоровий спосіб життя і чистота у взаєминах – найголовніші методи профілактики СНІДу.

Піщанський РЦСССДМ