Одним із пріоритетних напрямків державної політики є надання якісних соціальних послуг сім’ям, в яких виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, зокрема, сім’ям опікунів, піклувальників.

За даними служби у справах дітей Піщанської райдержадміністрації у Піщанському районі проживає 29 сімей опікунів/піклувальників, в яких виховується 40 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 1 прийомна сім’я, де виховується 1 дитина.

На виконання Плану спільних заходів служб у справах дітей та центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Вінницької області щодо організації роботи з сім’ями опікунів/піклувальників у 2016 році 29 березня 2016 року у малій залі райдержадміністрації було проведено зустріч опікунів/піклувальників, прийомних батьків з керівництвом району та представниками служби у справах дітей, сектору сім’ї, молоді та спорту, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, управління праці та соціального захисту населення, районного центру зайнятості.

Під час зустрічі опікунів, піклувальників, прийомних батьків було ознайомлено з:

- їх правами та обов’язками; пільгами, що передбачені чинним законодавством для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; порядком отримання виплат державної допомоги для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування; необхідністю захисту прав дітей на житло та майно;

- заходами виконавчої влади, які спрямовані на підтримку дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; надання підтримки опікунам/ піклувальникам щодо профорієнтації, підготовки дітей до виходу з сім’ї та самостійного життя.

Присутній на зустрічі перший заступник голови Піщанської райдержадміністрації Денисов Д.Д. наголосив на великій відповідальності опікунів та піклувальників, подякував всім присутнім за їхню нелегку щоденну працю, побажав здоров’я та миру всім сім’ям.