За фінансової допомоги держави у поточному році відповідно до розподілу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 червня 2016 року №395 «Деякі питання надання у 2016 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій», району виділено 1903000 грн. на 5 об’єктів. Станом на 08.12.2016р. 4 об’єкти завершили роботи, а саме:

1. Піщанській селищній раді виділено1432 000 грн., при співфінансуванні з селищного бюджету, по 3 об’єктах соціального спрямування, підрядчиком завершено виконання робіт:

• капітальний ремонт дорожнього покриття вулиці Франка, смт Піщанка;
  • ремонт тротуару по вулиці Центральній, смт Піщанка;
  • ремонт тротуарних доріжок по вулицях Шевченка та Шкільній, смт Піщанка.

Проекти по яких завершено роботи покращили умови пересування пішоходів, безпеку дорожньо-транспортного руху та зменшили ризик можливості отримання травм як жителям селища так і всього району.

2. Піщанській лікарні планового лікування виділено 220000 грн. з державного бюджету при співфінансувані з районного бюджету. Закінчено роботи по капітальному ремонту будівлі із заміною деревяних та дверних блоків на металопластикові. Виконаний проект дав змогу ефективно функціонувати закладу, приведе до економії енергоресурсів; поліпшення естетичного вигляду, як зовні так і в середині будівлі; створить відповідний температурний режим в приміщеннях лікарні для медичного персоналу та пацієнтів.

Відділ економічного розвитку і торгівлі РДА