За доброю традицією до Дня Святого Миколая у районному будинку культури відбулися районні заходи для дітей пільгових категорій. На свято були запрошені делегації з усіх населених пунктів району. Минулого тижня в атмосферу свята потрапили діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти з обмеженими фізичними можливостями. Зі словами вітань та з щирими побажаннями звернулися перший заступник голови районної державної адміністрації Дмитро Денисов, заступник голови районної ради Володимир Міщенко.

В день свята двері районного будинку культури гостинно відчинилися для дітей, батьки яких приймали участь у проведенні АТО. З вітальними словами до присутніх звернулися голова районної державної адміністрації Петро Десятник, голова районної ради Дмитро Чвалюк, перший заступник голови районної державної адміністрації Дмитро Денисов. «Я переконаний, що Миколай не омине ваші домівки, неодмінно принесе подарунки та любов, та в цей день здійсняться найпотаємніші й найфантастичніші ваші мрії, добрі справи і задуми. А ми ж, дорослі, подбаємо, щоб це свято залишило приємну згадку, посіяло зерно любові до ближнього, поваги до минулого»- сказав голова райдержадміністрації. Веселі конкурси, хороводи та розваги для дітей провели працівники районного будинку культури (директор Бондар О.М.), районного будинку школярів та юнацтва (директор Сеник К.М.), служби у справах дітей райдержадміністорації (начальник Кочерган Ю.І.), районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (директор Редько Т.А.), сектору сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації (в.о. завідувача Андронатій Д.А.). З неабияким задоволенням діти розповідали Святому Миколаю вірші, грали разом з ним у рухомі ігри, відгадували загадки та співали веселі пісні. Жоден з учасників заходу не залишився без подарунку та солодощів від керівників району.