Новорічно – різдвяне вітання голови Піщанської районної державної адміністрації Петра Десятника, голови Піщанської районної ради Дмитра Чвалюка

Дорогі земляки!

Сердечно вітаємо вас з Новим роком та Різдвом Христовим!

Новорічне свято є символом нових надій та сподівань, тож нехай 2017 рік стане для нас роком миру та єдності, позитивних перетворень і звершень.

Сьогодні наша держава переживає серйозні випробовування. Та згуртувавшись, ми впевнено долаємо усі труднощі і вкотре доводимо, що любов до рідного краю — це могутня сила.

Щиро бажаємо, щоб свято Різдва Христового завітало до вас колядками та щедрівками, зігріло душевним теплом, добротою і любов’ю вашої родини.

Пам’ятаймо і про тисячі українських героїв, які у ці дні продовжують невтомно захищати наш спокій. Нехай їхня міць та мужність надихає кожного з нас!

Миру вам і впевненості у завтрашньому дні, сімейного добробуту та міцного здоров’я!