10.01.2017 р. було проведено робочу нараду служби у справах дітей та центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді щодо планування та проведення спільної діяльності, спрямована на влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у сімейні форми виховання, відповідно до потреб дитини.

11.01.2017 р. Токарчук Л.О. - фахівець із соціальної роботи Піщанського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно із провідним спеціалістом ССД Кучанським С.А. для учнів Городищенської ЗОШ провели захід на тему: «Як не стати жертвою насилля » з показом відеоролику на зазначену тематику.

Метою даного заходу було посилення інформаційно-просвітницької роботи, яка направлена в першу чергу на збільшення знань про всі форми насилля. Донести до свідомості дітей, що насилля є порушенням прав людини.

Насильство в сім’ї або родині залишається серйозною проблемою для усіх держав-учасниць ООН, незалежно від регіону, мирного часу, культури, конфліктів або стихійних лих.

13.01.2017 р. працівниками Піщанського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно із працівниками Піщанським РС КВІ провели захід на тему: «Відповідальність за вчинення злочинів та правопорушень». Участь у ході взяли повнолітні засуджені, які перебувають на обліку в Піщанському РС КВІ.

Під час заходу було проведено анкетування на тему «Проблема злочинності». За результатами якого стало відомо, що учасники анкетування усвідомлюють відповідальність за скоєння злочину. Основною причиною скоєння злочинів на їх думку є соціальна несправедливість , бідність та вплив оточення.

Згідно з офіційною статистикою крадіжка є найбільш поширеним злочином в Україні. Крадіжка грошей, велосипеду, продуктів в супермаркеті, одягу в магазині, речей з автомобіля – все це відбувається щоденно.

Фахівець із соціальної роботи Токарчук Л.О.