Спартакіада серед колективів фізичної культури населених пунктів Піщанського району присвячена пам’яті Олімпійської чемпіонки Ю. Рябчинської

  Спартакіада серед колективів фізичної культури населених пунктів Піщанського району присвячена пам’яті Олімпійської чемпіонки Ю. Рябчинської, яка проходила протягом 2016 року завершилась. Змагання відбувалися з наступних видів спорту, а саме: шашки, армреслінг, шахи, настільний теніс, волейбол, гирьовий спорт та баскетбол, у яких узяли участь 7 збірних команд з нашого району.

  Результати змагань:

  1. Шашки

  • І місце – Рудницька селищна рада
  • ІІ місце – Студенянська об’єднана територіальна громада
  • ІІІ місце – Піщанська селищна рада

  2. Армреслінг

  • І місце – Кукулівська сільська рада
  • ІІ місце – Студенянська об’єднана територіальна громада
  • ІІІ місце – Піщанська селищна рада

  3. Настільний теніс

  • І місце – Піщанська селищна рада
  • ІІ місце – Чорноминська сільська рада
  • ІІІ місце – Рудницька сільська рада

  4. Шахи

  • І місце – Піщанська селищна рада
  • ІІ місце – Кукулівська сільська рада
  • ІІІ місце – Студенянська об’єднана територіальна громада

  5. Баскетбол

  • І місце – Піщанська селищна рада
  • ІІ місце – Рудницька селищна рада
  • ІІІ місце – Кукулівська сільська рада

  6. Гирьовий спорт

  • І місце – Піщанська селищна рада
  • ІІ місце – Кукулівська сільська рада

  7. Волейбол

  • І місце – Піщанська селищна рада
  • ІІ місце – Рудницька селищна рада
  • ІІІ місце – Кукулівська сільська рада

  Загальна турнірна таблиця спартакіади:

  • І місце – Піщанська селищна рада (101 заліковий бал)
  • ІІ місце – Кукулівська сільська рада (90 балів)
  • ІІІ місце – Рудницька селищна рада (77 балів)
  • ІV місце – Студенянська об’єднана територіальна громада (51 бал)
  • V місце – Грабарівська сільська рада (20 балів)
  • VІ місце – Чорноминська сільська рада (13 балів)
  • VІІ місце – Рудницька сільська рада (12 балів)

  Велика вдячність за активну участь збірних команд з фізичної культури населених пунктів Піщанка (Гройсман Петро Григорович та Свечніков Геннадій Федорович), Кукули (Статієнко Леонід Васильович та Вітковський Леонід Олександрович), Рудниця (Шигида Володимир Михайлович та Бурденюк Іван Анатолійович). Незалежно від результатів, спартакіада пройшла в рівній, цікавій, спортивній боротьбі, в якій могла перемогти будь-яка команда, дякуючи відмінному суддівству членів суддівської колегії Ляшка В.І., Свєчнікова Г.Ф., Твердохліба В.О., та інших. В.о. завідувача сектору сім'ї, молоді та спорту Андронатій Д.А.