18 січня 2017 року в Піщанському районному центрі зайнятості відбулася робоча нарада з напрацювання пропозицій щодо розширення функціоналу державної служби зайнятості та напрямків покращення співпраці із роботодавцями та соціальними партнерами.

В заході взяли участь директор районного центру зайнятості Анатолій Тимчак, заступник директора Петро Поліщук, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Ярослав Олійник, провідні фахівці з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями Янчук Людмила та Людмила Потапова, начальник відділу економіки Піщанської районної державнї адміністрації Наталія Аязбекова, голова Піщанської селищної ради Петро Гройсман, депутат районної ради, голова СВК «Прогрес»Олександр Кучер, начальник Піщанського бюро правової допомоги Тетяна Шубенко, а також керівники ринкоутворюючих підприємств, представники кадрових служб та соціальні партнери.

Відкрив засідання Анатолій Тимчак, який доповів про основні результати проведеної роботи за 2016 рік, завдання діяльності на поточний період, презентував весь перелік послуг, який надається службою зайнятості, зупинився на пріоритетних засадах реформування державної служби зайнятості.

Петро Поліщук розказав про новітні технології в роботі центру зайнятості, зокрема щодо електронних черг.

Під час проведення наради, Ярослав Олійник інформував присутніх про легальну зайнятість.

Людмила Потапова ознайомила присутніх з гарантіями забезпечення мінімальної заробітної плати, з відповідальністю роботодавців за порушення трудового законодавства.

Про громадські та тимчасові роботи розповіла Людмила Янчук.

У своєму виступі начальник Піщанського бюро правової допомоги, Тетяна Шубенко розповіла шодо дотримання законодавства про працю.

Під час проведення наради обговорено проблемні питання та найбільш актуальні напрямки покращення взаємної співпраці.

Порушили на нараді також питання зміни в низці законодавчих актів, що стосуються роботодавців та вимог нарахування мінімальної заробітної плати.

Всі присутні отримали методичні рекомендації: «Штатний розпис: просто про складне», «Відповідальність роботодавця за порушення трудового законодавства у 2017 році», розроблені Піщанським бюро правової допомоги.

Провідний фахівець з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями Л.Г. Потапова