22 січня - День Соборності України!

Шановні жителі Піщанського району!

Прийміть щирі вітання з Днем Соборності України!

22 січня 1919 року увійшло до національного календаря як величне державне свято. Ця подія ознаменувала відродження Української державності та національної гідності і стала важливою віхою в боротьбі українського народу за свободу та незалежність.

Це свято нагадує нам, особливо підростаючому поколінню, що Україна неподільна, що немає окремої Східної і Західної України, а що у нас єдина держава і ми – єдиний народ! Сьогодні цей день має особливе значення. Адже саме зараз на Сході ми змушені боротися проти спроб роз’єднання наших земель, нашої території. Та як майже сотню років тому, Україна згуртована. Кожного дня ми демонструємо світу нашу силу і волю, ніхто й ніколи вже не зможе підірвати нашу єдність. Із соборністю в думці, з єдиною Україною в серці ми всі разом назавжди будемо вільною українською нацією! Щиро бажаємо вам добра і миру, міцного здоров’я, щастя, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє рідного краю та України!

Зі святом Вас, дорогі земляки!

Голова районної державної адміністрації П. Десятник
Голова районної ради Д. Чвалюк