20 січня 2017 року в Піщанському районі відзначили День Соборності України. На заході були присутні голова районної ради Дмитро Чвалюк, представники органів місцевого самоврядування, районних організацій, установ. З вітальним словом до присутніх звернувся голова районної державної адміністрації Петро Десятник. Він наголосив на тому, що зараз це свято особливо актуальне через події 2013-го – 2014-го років

– революцію Гідності і трагедію початку неоголошеної війни проти України, окупації Кримського півострова і двох обласних центрів на сході України. За свободу та соборність країни наші земляки, мобілізовані та добровольці Піщанського району, заплатили своїм здоров’ям та життям.

«Відзначення Дня Соборності, вшанування національно-визвольної боротьби Українського народу у XX столітті, боротьби за відстоювання конституційних засад демократії, за захист державного суверенітету і територіальної цілісності України – це не тільки суспільна потреба, а й моральний обов’язок берегти світлу пам’ять незліченних жертв, принесених українським народом на вівтар незалежності, соборності, державності» – зазначив у своєму зверненні Петро Петрович.