За ініціативи відділу економічного розвитку та торгівлі Піщанської РДА на минулому тижні відбувся семінар на тему «Як написати успішний проект». Учасниками навчань стали понад 50 представників територіальних громад та районних установ, організацій. З вступним словом перед учасниками семінару виступив голова райдержадміністрації Петро Десятник, який підкреслив, що такі семінари мотивують громадян подавати проекти та покращать якість їх підготовки, дозволять громаді не тільки долучатись до участі в конкурсах, а й реалізувати задумане.

Начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Наталія Аязбекова наголосила на тому, що «ми ставимо за мету покращити якість підготовки проектів, а також прагнемо якомога ширше ознайомити потенційних заявників зі змінами у нормативно-правовій базі і вимог до структури проекту та супровідної документації. Коли автор знає на чому акцентувати увагу, розуміє механізм написання, тоді простіше й швидше створити проект, а відповідно чим більше проектів громада подасть, тим більші шанси реалізувати задумане. Майбутнє саме за проектною діяльністю". А також надала практичні рекомендації щодо правильного написання проектної пропозиції, детально ознайомила учасників семінару з процедурою оформлення, вимогами до написання проектів та отримання грантів. Протягом заходу, що проходив у невимушеній, дружній атмосфері, учасники мали змогу отримати відповіді на всі питання стосовно написання проектів. Жвава дискусія, обмін думками та ідеями, амбітні плани продемонстрували готовність жертвувати своїм часом та знаннями задля змін на краще задля розвитку району.

Відділ економічного розвитку та торгівлі РДА