26 січня 2017 року під головуванням голови районної державної адміністрації П. Десятника на виконання доручення голови облдержадміністрації В. Коровія, за ініціативи Управління Держпраці у Вінницькій області, проведено семінар - нараду «Внесення змін до законодавчих актів, що регулюють відносини у сфері господарської діяльності щодо оплати праці та зайнятості населення, які набрали чинності з 1 січня 2017 року».

В роботі семінару - наради взяли участь начальник Управління Держпраці у Вінницькій області Марунько В.В., заступник начальника відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області Партій В. М., голова районної ради Д. Чвалюк, заступник голови райдержадміністрації Д. Денисов, представники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники та бухгалтера підприємств, бюджетних установ, селищних, сільських рад району.

В ході заходу розглянуто питання забезпечення підвищення мінімальної заробітної плати, недопущення вирівнювання заробітних плат некваліфікованих і високопрофесійних працівників, скорочення працівників та переведення їх на неповний робочий час, щодо нових механізмів контролю у сфері оплати праці та зайнятості населення, проведення атестації робочих місць за умовами праці, відповідальності роботодавця за порушення законодавчих актів з питань праці та зайнятості населення, щодо пенсійного забезпечення громадян району.

Організаційне забезпечення здійснили представники управління праці та соціального захисту населення Піщанської райдержадміністрації.