27 січня 2017 року було проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини Піщанської РДА. На засіданні комісії розглядалося питання, щодо підвищення батьківського потенціалу і забезпечення належних умов проживання та виховання дітей в сім’ях, які потрапили в складні життєві обставини і перебувають на обліку в Піщанському районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Комісійно було вирішено надати батькам термін на виправлення ситуації в сім'ях, покращення умов проживання та забезпечення дітей необхідними речами для повноцінного розвитку, тому що всі члени комісії підтримують перспективу сімейних форм виховання, адже вдома з родиною найкраще.

Також попереджено всіх батьків, що у разі невиконання поставлених завдань члени комісії будуть приймати рішення в інтересах дітей. Також було заслухано звіт прийомних батьків Піщанського району. Фахівець із соціальної роботи Сторожук М.С, який супроводжує прийомну сім'ю розповів про план соціального супроводження прийомної сім'ї на 2017 рік та досягнення протягом всього терміну перебування дитини в прийомній сім’ї.

Директор Тетяна РЕДЬКО