Наприкінці січня в смт.Вапнярка Томашпільського району відбувся товариський матч з шахів між командами Томашпільського та Піщанського районів.

Честь Піщанського району захищали 7 кращих шахістів: Денисов Дмитро, Рекечинський Віктор, Майківець Олег, Яворський Олексій, Дмитришин Геннадій, Карауш Анатолій, Чорний Володимир.

Турнір пройшов в цікавій напруженій боротьбі, на високому організаційному рівні. Перше місце в особистому заліку зайняв – Майківець Олег з результатом 6,5 очок з 7 можливих , друге місце – Мамчур Володимир (Томашпільський район) з результатом 6 очок, третє місце розділили два наших шахісти – Денисов Дмитро та Чорний Володимир з результатом 5,5 очок.

В командному заліку перемогу здобула команда нашого району з результатом 31,5 - 17,5.

Команди районів, переможці та призери змагань були відзначені грамотами Томашпільської райдержадміністрації та пам’ятними подарунками.

В.о. завідувача сектору сім'ї, молоді та спорту Андронатій Д.А.