Повідомлення про формування координаційної ради з питань національно – патріотичного виховання при райдержадміністрації

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 07.12.2016№ 999 «Про затвердження Типового положення про координаційну раду з питань національно-патріотичного виховання при місцевій державній адміністрації» з 03 по 12 лютого 2017 року проводиться збір документів від представників громадських об’єднань на членство у координаційній раді з питань національно – патріотичного виховання при райдержадміністрації (надалі Координаційна рада).

Членство в Координаційній раді є індивідуальним. Персональний склад затверджується розпорядженням голови райдержадміністрації за поданням сектору сім'ї, молоді та спорту райдержадміністрації. До складу координаційної ради входять: представники територіальних органів Національної поліції, Адміністрації Держприкордонслужби, ДСНС, ДФС, Держлісагентства, інших центральних органів виконавчої влади, а також регіонального органу СБУ, органів місцевого самоврядування, представники громадських об’єднань ветеранів і учасників антитерористичної операції, військово-патріотичних і військово-спортивних клубів та організацій, керівники громадських штабів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”), представники громадських об’єднань, які популяризують українську мову, традиційну етнопедагогіку, сприяють поширенню інформації про злочини радянської тоталітарної системи, організовують заходи із вшанування борців за державну незалежність та територіальну цілісність України, вчені, експерти, діячі освіти, науки, культури, мистецтва, спорту, представники підприємств, установ, організацій (за згодою). Може бути делегований лише один представник.

Для розгляду участі представника громадського об’єднання в Координаційні раді необхідно подати наступний пакет документів:

• заяву, підписану уповноваженою особою керівного органу громадського об’єднання;
  • рішення керівного органу громадського об’єднання, передбаченого його установчими документами (наказ керівника, витяг з протоколу загальних зборів або Правління, рішення Зборів про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (у разі наявності));
  • біографічна довідка делегованого представника, завірена підписом керівника;
  • копії установчих документів громадського об’єднання, що підтверджують легалізацію (виписка або витяг з ЄДР.

Документи приймаються з 03 по 12 лютого 2017 року включно (крім вихідних та святкових днів) за адресою: Піщанська РДА, вул. Центральна, 36, з 08 до 17.00 год., сектор сім'ї, молоді та спорту райдержадміністрації.

Відповідальна особа за прийом документів: Андронатій Дмитро. Додаткові консультації можна отримати в робочий час за тел. 2-14-63