Засідання районної робочої групи з питань забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю та реалізації державної політики у сфері зайнятості населення

31 січня під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Д.Денисова відбулося засідання районної робочої групи з питань забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю та реалізацію державної політики у сфері зайнятості населення.

Участь у засіданні взяли представники структурних підрозділів райдержадміністрації, охорони здоров’я, Пенсійного фонду, правоохоронних органів.

Відкриваючи засідання, Дмитро Дмитрович окреслив основні завдання, що стоять перед владою та наголосив на безумовному виконанні рішень Уряду з підвищення мінімальної заробітної плати з 1 січня 2017 року; зазначив, що необхідно вжити відповідні заходи та забезпечити інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо тінізації ринку праці та дотримання суб’єктами господарювання законодавства про працю.

Начальник відділу з питань праці та соціально-трудових відносин УПСЗН райдержадміністрації Галина Нікітьонок детально зупинилась на нових Постановах Кабміну, що стосуються виплати мінімальної заробітної плати. З питання повноважень Пенсійного фонду щодо контролю за підвищенням мінімальної заробітної плати виступила начальник Крижопільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області Наталя Шадюк.